Ansatte

Sigmund Hammervold

Daglig leder
sigmund@veksttorget.no
970 39 650

June Vatne

Leder Arbeid og Kompetanse / Nestleder Veksttorget
june@veksttorget.no
950 03 172

Roger Bjerkan

Leder Marked
roger@veksttorget.no
930 80 776

Silje Dahl Bjørgvik

Leder Service og Tjenester
silje@veksttorget.no
977 75 194

Arild Storhaug

Driftsleder
arild@veksttorget.no
959 85 113

Maja Venås Eriksen

Jobbspesialist AFT
maja@veksttorget.no
930 49 238

Ole Andreas Haugan

Jobbspesialist AFT
ole.andreas@veksttorget.no
916 28 627

Lene Beate Olsen

Jobbspesialist AFT
lene@veksttorget.no
970 74 360

Tora Ekseth

Jobbspesialist VTA
tora@veksttorget.no
473 11 311

Ida Aksnes

Jobbspesialist VTA
ida@veksttorget.no
404 11 735

Siv Tone Mære Bye

Jobbspesialist med administrativt ansvar
sivtone@veksttorget.no
988 18 569

Kristine Salberg Strand

Jobbspesialist DrømmeDagene
kristine@veksttorget.no
924 83 495

Andréa Wibe Husby

Jobbspesialist DrømmeDagene
andrea@veksttorget.no
971 40 251

Lotte Holthe Kjesbu

Jobbspesialist DrømmeDagene (Permisjon)
lotte@veksttorget.no
452 04 261

Iren Beate Eiken

Jobbspesialist Innafor
iren@veksttorget.no
415 55 506

Maren Aksnes

Jobbspesialist Innafor
maren@veksttorget.no
958 01 968

Monica Westvik

Jobbspesialist Innafor
monicaw@veksttorget.no
456 17 566

Janne Nøst

Jobbspesialist Avklaring Levanger
janne@veksttorget.no
958 61 784

Roger McKellar

Bedriftskonsulent / Jobbspesialist Avklaring Levanger
rogerm@veksttorget.no
948 74 807

Trine Nordberg

Jobbspesialist Avklaring Levanger
trine@veksttorget.no
475 17 508

Guro Vollan

Jobbspesialist Avklaring Levanger
guro@veksttorget.no
908 87 785

Hege Veimo

Jobbspesialist Avklaring Levanger
hege@veksttorget.no
936 51 538

Marthe Nagelhus Haug

Jobbspesialist Avklaring Steinkjer
marthe@veksttorget.no
926 16 361

Kristin Bjørnes

Jobbspesialist Avklaring Steinkjer
kristin@veksttorget.no
412 24 352

Julianne Valseth Lian

Jobbspesialist Avklaring Steinkjer
julianne@veksttorget.no
478 94 314

Monica Lin Wærnes

Tiltaksansvarlig Avklaring Namsos / Jobbspesialist
monica@veksttorget.no
466 34 864

Maiken Yvonne Godtland

Jobbspesialist Avklaring Namsos
maiken@veksttorget.no
924 37 607

Ole Morten Rømo

Jobbspesialist Avklaring Namsos
ole.morten@veksttorget.no
932 85 101

Lisa Ulsund

Jobbspesialist Avklaring Rørvik (Permisjon)
lisa@veksttorget.no
908 25 369

Silje Moe Ramstad

Jobbspesialist Avklaring Rørvik (Vikar)
siljer@veksttorget.no
913 65 629

Ronny Hansen

Service - Vaskeri
ronny@veksttorget.no
959 10 995

Anne Grethe Strand

Service - Kantine Verdal videregående skole
annegrethe@veksttorget.no
480 76 110

Arve Solberg

Service - Hjelpemidler
arve@veksttorget.no
952 27 443

Odd Arne Pettersen

Service - Kantine
odd.arne@veksttorget.no
922 68 711

Daniel Finsrud

Støttearbeider Velferdsteknologi og hjelpemidler
daniel@veksttorget.no
979 89 201

Alex Aleksandersen

Lærekandidat Kontor- og administrasjonsfag
alex@veksttorget.no
405 24 063

Bjørn Tore Blomstereng

Lærling Logistikkfaget
bjorn.tore@veksttorget.no
920 97 227